Про компанію

З радістю допоможемо вам забезпечити успішне майбутнє для ваших дітей

Ми щасливі працювати з тими, хто вірить в можливості і таланти своєї дитини і хоче всіляко допомогти йому в їх реалізації. Ми підтримуємо ваші прагнення, прислухаємося до ваших потреб і побажань. Цінуємо час і гроші кожного клієнта, тому обов'язково розберемося в тому, що саме вам потрібно і знайдемо максимально ефективний спосіб в досягненні бажаного. З року в рік ми досягаємо найкращих результатів. Доказ цьому — сотні щасливих батьків і дітей, які вже будують своє майбутнє в кращих школах і вишах Європи, Канади та США. Далеко не кожна компанія готова похвалитися такими показниками.

Ми прагнемо до того, щоб весь процес планування поїздки, вступу та навчання пройшов максимально ефективно і комфортно, починаючи від нашої з вами зустрічі та до моменту повернення з навчання. Наша компанія дуже дорожить бездоганною репутацією, заробленої за роки старанної й самовідданої роботи. Ми за чесність і відкритість! Ви відразу дізнаєтеся повну вартість навчальної програми з урахуванням всіх витрат. Navigator гарантує повну відсутність додаткових зборів і оплат, квитанцій і рахунків. Ніяких «підводних каменів» - спокійно плануйте поїздку і свій бюджет і будьте впевнені в позитивному результаті.

Ваш надійний партнер з питань освіти

7 років досвіду в сфері освіти за кордоном

Показники отримання візи 97–100% в залежності від країни

Програми в форматі «все включено», акційні пропозиції

Пряма співпраця з навчальними закладами

Записатися на консультацію
Чому студенти і батьки з усієї України обирають нас?
1
Надаємо повну підтримку в оформленні всіх необхідних документів
Організуємо вступ та оформлення поїздки, беремо на себе всю комунікацію з навчальним закладом, посольством, організацію проживання в гуртожитку або родині, повний супровід з питань відкриття віз, переклади документів.
2
Особисто відвідуємо всі навчальні заклади та обираємо лише найкращі програми для вас
Підберемо ідеальну програму для вас або вашої дитини, адже ми з особистого досвіду знаємо, що пропонуємо. Проконсультуємо, проаналізуємо ваші потреби й бажання, переглянемо всі можливі варіанти та оберемо найкращий саме для вас.
3
Ми робимо все, щоб поїздка з Navigator стала для вас найкращим досвідом
Ми завжди на зв'язку і готові допомогти у вирішенні будь-яких питань в процесі вашого навчання або поїздки за кордон.
Давайте познайомимося
Олена Глущенко
Олена Глущенко
Дана Куляба
Дана Куляба
Вікторія Ігнатьєва
Вікторія Ігнатьєва
Маргарита Дишлюк
Маргарита Дишлюк
Віра Глущенко
Віра Глущенко
Компанія "Navigator"
Якщо хочеш стати частиною команди Navigator — зв'язуйся з нами!
Компанія "Navigator"
Якщо хочеш стати частиною команди Navigator — зв'язуйся з нами!
Отзывы
Elena Alexandrova
рекомендує Навигатор - образование за границей.
19 серпня 2018 р.
Меня зовут Елена, работаю преподавателем английского языка 17 лет. В июне возила учеников в образовательный тур в Чехию. Хочу выразить благодарность компании "Навигатор" за профессиональную организацию поездки. Обучение проводилось носителями языка на высоком уровне, детям было всегда интересно и они с нетерпением ждали следующего дня. Вторая половина дня была насыщена познавательными экскурсиями по Чехии и Германии. Дети получили массу положительных впечатлений и эмоций.
Ольга Крашенинникова
рекомендує Навигатор - образование за границей.
16 серпня 2018 р.
Моя дочь хотела побывать в другой стране сама, без родителей. Когда я встретила рекламу про обучение за границей - решила позвонить. Менеджер Лена подробно рассказала про все школы и развеяла мои сомнения. Все происходило в телефонном режиме - мы живем не в Днепре. Моя дочь рада, что поехала. Ей очень понравилось обучение и город Франфуркт. Подтянула и увлеклась изучением немецкого языка. В школе в ее группе были студенты со всего мира, с некоторыми на продолжает общаться через социальные сети. Подтянула и разговорный английский. Очень жалеем, что поехали на короткий срок. Уже запланировали поездку на следующий год, которую ждём с нетерпением. Всем советую Навигатор.
Sinyakova Oksana
рекомендує Навигатор - образование за границей.
19 серпня 2018 р.
Наш 14-летний сын был в двухнедельной поездке с 29.07.18 по 12.08.18 (Великобритания, г.Халл). Программа предусматривала обучение английскому языку и полное погружение в языковую среду при общении в интернациональных группах. Очень довольны. Сын сдал экзамен Тринити, ждем сертификат. Очень квалифицированная и приятная групп-лидер Гура Валентина,- отдельное спасибо Вам за заботу и теплое отношение! Такие поездки дают возможность нашим детям расширить свой кругозор, улучшить коммуникативные навыки, окунуться в традиции и культуру других стран, изучать иностранные языки, что дает им возможность качественно выделяться среди своих сверстников и быть конкурентоспособными. Искренне рекомендуем компанию Навигатор
Показати більше відгуків
Залишилися питання? З радістю відповімо на них на особистій консультації

Дякуємо! Ваша заявка прийнята.

ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Підписатися на розсилку новин

Email надіслано.

Ви підписані на новини від NAVIGATOR.